MoceanSMS Broadcast (2.0.2) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Search
no: Søk

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Message:
no: Melding:

en: All users
no: Alle brukere

en: About
no: Om

en: Settings saved.
no: Innstillingene er lagret.
