MoceanSMS Broadcast (2.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Send
sk: Odoslať

en: Message:
sk: Správa:

en: All users
sk: Všetci používatelia

en: About
sk: Informácie o
