MoceanSMS Broadcast (2.0.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Search
ar: بحث

en: To:
ar: إلى:

en: Send
ar: أرسل

en: Message:
ar: الرسالة:

en: About
ar: حول
