MoceanSMS Broadcast (2.0.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Send
hr: Pošalji

en: Message:
hr: Poruka:

en: About
hr: Opis

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.
