MoceanSMS Broadcast (2.0.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Search
is: Leit

en: To:
is: Til:

en: API Key
is: API Lykill

en: Send
is: Senda

en: Message:
is: Skilaboð:

en: About
is: Um
