MoceanSMS Broadcast (2.0.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Search
it: Cerca

en: To:
it: A:

en: Send
it: Invia

en: Message:
it: Messaggio:

en: All users
it: Tutti gli utenti

en: About
it: Informazioni
