MoceanSMS Broadcast (2.0.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: To:
kn: ಗೆ:

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Message:
kn: ಸಂದೇಶ:

en: About
kn: ಕುರಿತು
