MoceanSMS Broadcast (2.0.3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: To:
nl: Aan:

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Send
nl: Versturen

en: Message:
nl: Bericht:

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: About
nl: Over

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.
