MoceanSMS Broadcast (2.0.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: To:
oc: A :

en: Send
oc: Mandar

en: Message:
oc: Messatge  :

en: About
oc: A prepaus
