MoceanSMS Broadcast (2.0.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: To:
uk: Кому:

en: Send
uk: Надіслати

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: All users
uk: Усі користувачі

en: About
uk: Про модуль

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.
