MoceanSMS Broadcast (2.0.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: To:
vi: Đến:

en: Send
vi: Gửi

en: Message:
vi: Thông điệp:

en: About
vi: Giới thiệu
