Mockup (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: medium
ar: متوسط

en: small
ar: صغير

en: large
ar: كبير

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Header top
ar: قمة الترويسة

en: Header bottom
ar: أسفل الترويسة

en: Highlighted
ar: مبرز
