Mockup (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Header top
bg: Горна част на заглавната част

en: Header bottom
bg: Долна част на заглавната част
