Mockup (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Header top
bo: འགོ་བརྗོད་གོང་མ

en: Header bottom
bo: འགོ་བརྗོད་འོག་མ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
