Mockup (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: medium
fi: keskikokoinen

en: small
fi: pieni

en: large
fi: suuri

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Header top
fi: Ylätunnisteen yläosa

en: Header bottom
fi: Ylätunnisteen alaosa

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki
