Mockup (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: medium
gl: medio

en: small
gl: pequena

en: large
gl: grande

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Header bottom
gl: Parte inferior da cabeceira

en: Highlighted
gl: Resaltado
