Mockup (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Header top
he: ראש הכותרת העליונה

en: Header bottom
he: תחתית הכותרת

en: Highlighted
he: מובלט
