Mockup (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: medium
hu: közepes

en: small
hu: kicsi

en: large
hu: nagy

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Header top
hu: Fejléc felső része

en: Header bottom
hu: Fejléc alsó része

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv
