Mockup (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: medium
jv: sedeng

en: small
jv: cilik

en: large
jv: gedh

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Header top
jv: Header ndhuwur

en: Header bottom
jv: Header Ngisor
