Mockup (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: medium
lt: vidutinis

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Header bottom
lt: Galvos apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas
