Mockup (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: small
oc: pichon

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Header top
oc: Naut de l'entèsta

en: Header bottom
oc: Bas de l'entèsta

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
