Mockup (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: medium
pl: średni

en: small
pl: mała

en: large
pl: duża

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Header top
pl: Kolor górnej części nagłówka

en: Header bottom
pl: Kolor dolnej części nagłówka

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi
