Mockup (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
