Mockup (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: medium
sk: stredné

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Header top
sk: Vrch hlavičky

en: Header bottom
sk: Spodok hlavičky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
