Mockup (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Header top
th: ด้านบนของส่วนหัว

en: Header bottom
th: ด้านล่างของส่วนหัว

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง
