Mockup (2.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Content bottom
af: Onderste inhoud
