Mockup (2.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Header top
bs: Vrh zaglavlja

en: Header bottom
bs: Dno zaglavlja
