Mockup (2.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: medium
cs: střední

en: large
cs: velké

en: Header top
cs: Začátek hlavičky

en: Header bottom
cs: Konec hlavičky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
