Mockup (2.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Content top
da: Indhold top

en: medium
da: mellem

en: small
da: lille

en: large
da: stor

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: Header top
da: Sidehovede top

en: Header bottom
da: Sidehovede bund

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar
