Mockup (2.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: medium
eu: tartekoa

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
