Mockup (2.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация

en: Header top
kk: Үстіңгі деректеме басы

en: Header bottom
kk: Үстіңгі деректеме аяғы
