Mockup (2.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Header top
nn: Topptekst topp

en: Header bottom
nn: Topptekst botn

en: Highlighted
nn: Utheva
