Modal block (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Block settings
be: Налады блокаў

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: top
be: уверсе

en: center
be: цэнтар

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Show
be: Паказаць

en: Hide
be: Схаваць

en: Effect
be: Вынік
