Modal block (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Block settings
cs: Nastavení bloku

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Expires
cs: Expiruje

en: Show
cs: Ukázat

en: Hide
cs: Skrýt

en: Effect
cs: Efekt

en: Cookie settings
cs: Nastavení cookie
