Modal block (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Block settings
fr: Paramètres du bloc

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: bottom
fr: bas

en: top
fr: haut

en: center
fr: centre

en: left
fr: gauche

en: right
fr: droite

en: Expires
fr: Expire

en: Show
fr: Afficher

en: Delay
fr: Délai

en: Hide
fr: Masquer

en: Effect
fr: Effet

en: Slide down
fr: Glisser vers le bas

en: Cookie settings
fr: Paramètres de cookie

en: Cookie name
fr: Nom du cookie

en: Dialog settings
fr: Configuration des fenêtres de dialogue
