Modal block (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
hr: Postavke bloka

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Expires
hr: Ističe

en: Show
hr: Prikaži

en: Hide
hr: Sakrij

en: Effect
hr: Efekt
