Modal block (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Hide
km: លាក់

en: Effect
km: បែប​ផែន
