Modal block (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Block settings
el: Ρυθμίσεις μπλοκ

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: bottom
el: κάτω

en: top
el: επάνω

en: center
el: κέντρο

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Expires
el: Λήγει

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Effect
el: Εφέ
