Modal block (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Block settings
es: Opciones de bloque

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: center
es: Centrar

en: left
es: izquierda

en: right
es: derecha

en: Expires
es: Expira

en: Show
es: Mostrar

en: Delay
es: Retraso

en: Hide
es: Ocultar

en: Effect
es: Efecto

en: Cookie name
es: Nombre de la cookie
