Modal block (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Block settings
eu: Bloke ezarpenak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Show
eu: Erakutsi

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Effect
eu: Efektua
