Modal block (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Block settings
fi: Lohkon asetukset

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: bottom
fi: alas

en: top
fi: ylös

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Show
fi: Näytä

en: Hide
fi: Piilossa

en: Effect
fi: Efekti

en: Slide down
fi: Liu'uta alas

en: Cookie name
fi: Evästeen nimi
