Modal block (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Block settings
oc: Paramètres del blòt

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: center
oc: centre

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: Show
oc: Afichar

en: Hide
oc: Amagar

en: Effect
oc: Effet
