Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
hy: Բլոկի կարգավորումներ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Hide
hy: Թաքցնել
