Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Show
bo: སྟོན

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན
