Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
eo: Agordo de blokoj

en: Block
eo: Bloko

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: Show
eo: Montru
