Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
hi: ब्लॉक सेटिंग

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Show
hi: दिखाये

en: Hide
hi: छिपाएँ
