Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
it: Impostazioni del blocco

en: Block
it: Blocco

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Show
it: Mostra

en: Hide
it: Nascondi

en: Effect
it: Effetto
