Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Block
lv: Bloks

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Show
lv: Rādīt

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Effect
lv: Effekts
