Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
mn: Блок тохиргоонууд

en: Block
mn: Хавтан

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Hide
mn: Нуух
