Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Block settings
pl: Ustawienia bloków

en: Block
pl: Blok

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: bottom
pl: dół

en: top
pl: góra

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: Expires
pl: Wygasa

en: Show
pl: Pokaż

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Hide
pl: Ukryj

en: Effect
pl: Efekt

en: Slide down
pl: Przesuń w dół
